6

Real Madryt sprzeda Bale’a już zimą

Czy to początek końca Bale’a w Real Madryt? Wygląda na to że tak gdyż w ostatnim czasie zawodnik nie wykazuje żadnej przydatności dla zespołu galaktycznych. Zawodnik zamiast grać i trenować z zespołem łapie co chwila kontuzje.

Bale’a zostanie wystawiony na sprzedaż.

Potencjalny nabywca zawodnika będzie się musiał liczyć ze sporym kosztem Real Madryt  wycenia swojego zawodnika na 95 milionów euro. Mimo tak ogromnej kwoty chętnych nie powinno brakować w szczególności Manchester United. Klub ten jest w stanie wyłożyć taka kwotę za zawodnika szczególnie że pasował by do obecnego stylu gry zespołu. Włodarze klubu zastanawiają się nad sensem dalszej współpracy z zawodnikiem w szczególności dlatego że nie gra od kontuzji której się nabawił w meczu z Borussią Dortmund.

Przez kontuzję przydatność Bale’a dla zespołu jest znikoma.

Niestety zespół Real Madryt ostatnio bardzo słabo się prezentuje i media szukają przyczyny tak słabych wyników zespołu. Do takich zalicza się niedyspozycję od dłuższego czasu Bale’a który nie może wyleczyć kontuzji. Na słabą dyspozycje składa się wiele czynników ale w szczególności brak formy najlepszych zawodników zespołu.

admin

6 Comments

  1. Wydawało się że Real Madryt takim transferem zapewnił sobie bramkostrzelnegobzawodnika na długie lata. Niestety plaga kontuzji nie pozwoliła zawodnikowi na pokazanie swoich umiejętności w zespole. Teraz pewnie zostanie sprzedany za grube miliony. Ale czy w nowym klubie kontuzji nie będzie miał zobaczymy

  2. Ta sytuacja z kontuzjami moim zdaniem trwa już za długo i nie dziwie się władza Realu że chcą go sprzedać.

  3. To jest biznes jak każdy a Real ma ostatni moment w którym może na tym zawodnika jeszcze coś zarobić

  4. Smutna prawda z tym zawodnikiem miał Swietłana karierę wrozona a kontuzje mu narazić przeszkadzają w karierze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *