1

Napięty Kalendarz Realu Madryt na najbliższe tygodnie

Napięty Kalendarz Realu Madryt na najbliższe tygodnie. Obecnie zawodnicy przebywają poza klubem ponieważ uczestniczyli w meczach swoich reprezentacji narodowych. W najbliższym okresie czeka zespół siedem bardzo wyczerpujących meczy. Już w najbliższa sobotę odbędą się derby Madrytu w meczu Real Madryt zmierzy się z zespołem  Atlético Madryt. Mecz ten już zapowiada się jako wielkie wydarzenie w świecie futbolu. Derby Madrytu zawsze wśród kibiców wzbudzają wielkie emocje.

Napięty Kalendarz Realu Madryt.

Kilka dni później udadzą się do Nikozji na piątą kolejkę Ligi Mistrzów. Wygrana w tym meczu możliwe że dała by zespołowi Realu awans do kolejnego etapu rozgrywek. Wszyscy spodziewają się że Real Madryt w tym meczu nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem rywala. W mikołajki do Madrytu przyjedzie Borussia Dortmund i tym meczem zakończa się mecze grupowe Ligi Mistrzów. Jak widać bardzo Napięty Kalendarz Realu Madryt przedstawia się na najbliższe dni.

Napięty Kalendarz Realu Madryt ciąg dalszy.

Po tym okresie zespól uda się na klubowe mistrzostwa świata do Zjednoczonych Emiratów Arabskich gdzie będzie bronił tytułu mistrza świata. Na koniec zostanie jeszcze przed świąteczny mecz z  Barcelona .

admin

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *