1

Robert Lewandowski kandydatem do gry w Real Madryt

Robert Lewandowski od jakiegoś czasu jest łączony z klubem Real Madryt. Zespołowi Real Madryt potrzebny jest bramkostrzelny zawodnik który był by skuteczny. Obecnie w zespole brakuje takiego zawodnika który postawiłby kropkę nad i w akcjach na bramkę rywala.

Robert Lewandowski lekiem na nieskuteczność.

W  sytuacji ciągłych kontuzji Walijczyka nie ma co się dziwić władzą Realu Madryt że szukają wzmocnień. Robert Lewandowski w Bayern dokonał już chyba wszystkiego czego mógł jest tam wielka gwiazda całej ligi. Piłkarz nie ukrywa że Madryt byłby dla jego dalszej kariery dobrym miejscem i zwieńczeniem jego dotychczasowych dokonań w tym sporcie. W Bayern nie ma on szans dostać Złota Piłka a w Realu jak się dobrze zaaklimatyzuje i pokarze taka grę i umiejętności jak w Niemczech ma na to spore szanse. Zawodnik jest wyceniany na 70-80 milionów euro dla klubu z Madrytu nie jest to jakaś spora kwota płacili znacznie więcej już za zawodników.

Czy Real Madryt to dobry kierunek dla Robert Lewandowski ?

Ostatnio wiele spekulowano na temat przenosin Robert Lewandowski do innego zespołu. Media dudniły o tym że Robert jest zły na władze Bayern z powodu braku odpowiednich transferów zawodników do zespołu. Sam zawodnik nigdy nie zaprzeczył na temat checi ewentualnego transferu do Real Madryt.

admin

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *