1

Ronaldo chce odejść z Real Madryt

Ronaldo wacha się co dalej z jego kariera w Real Madryt. Piłkarz zamierza po obecnym sezonie opuścić zespół galaktycznych tak podają Hiszpańskie media. Ronaldo nie akceptuje podobno podwyżki jaką mu zaproponował klub jest jego zdaniem za niska. Podobno nawet sam zawodnik podjął  wstępne rozmowy w tym kierunku z prezesem klubu.

Co dalej z Cristiano Ronaldo w Real Madryt czy odejdzie z drużyny?

Temat odejścia gwiazdora z zespołu zaczął się od momentu oskarżeń o oszustwa podatkowe zawodnika . Wtedy to pojawiły się pierwsze plotki w prasie i mediach o tym że Ronaldo chce opuścić Real Madryt. Powodem miała być bierność klubu w jego sprawie i brak wsparcia i pomocy. To nie pierwsza wiadomość o chęci opuszczenia zespołu przez zawodnika ponieważ co jakiś czas takie informacje pojawiają się w mediach. Tylko że każde takie spekulacje medialne jak dotąd kończyły się na niczym. Bo sam zawodnik jak grał w zespole tak nadal gra i nic nie wskazuje na to by to się zmieniło w najbliższym czasie.

Wiec z kont się wzięła plotka o rzekomym odejściu Ronaldo z Real Madryt ?

Ronaldo w Real Madryt zdobył wszystkie możliwe trofea w jakie można zdobyć w piłka nożna. Więc można powiedzieć że jest spełnionym zawodnikiem i na pewno na lata zapisze się w piłkarskiej historii. W Real Madryt zawodnik ma wszystko co mu potrzeba do tego co tak bardzo kocha czyli zwyciężania. Ma tu też bardzo dobrych zawodników bez których takich sukcesów by nie osiągnął na pewno. Wiec dziwi fakt że takie informacje się pojawiają. Zawodnik w ostatnim czasie nie jest w najlepszej formie niestety. Zespół też jest dopiero na trzecim miejscu w tabeli a sam zawodnik nie błyszczy skutecznością. Takie plotki i spekulacje się skończą jak zawodnik dojdzie do pełni formy sportowej i będzie bardziej skuteczniejszy w zdobywaniu bramek. Takiemu zawodnikowi potrzebne jest kilka meczy w których zdobędzie kilka bramek.

admin

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *