0

Kepa kandydatem na bramke w Realu Madryt

Kepa w bramce Realu Madryt to bardzo prawdopodobny scenariusz nadchodzącego okienka transferowego. Jednym z głównych celów transferowych Realu na przyszły sezon jest sprowadzenie klasowego zawodnika na pozycję bramkarza. Zawodnik Atheltic Bilbao był by idealnym kandydatem na ta pozycje w zespole Realu. Sytuacja zawodnika w obecnym zespole wygląda skomplikowanie gdyż zawodnik nadal nie podpisał nowego kontraktu który 30 czerwca 2018 roku. Jednak transfer tego zawodnika nie będzie łatwym zadaniem.

Czy Kepa był by dobrym posunięciem Real Madryt i zawodnikiem na lata w zespole na tej pozycji ?

Kepa walczy o podwyższenie wynagrodzenia w nowym kontrakcie a zwlekanie z podpisaniem kontraktu ma mu w tym pomóc. Sytuacja przyszłości zawodnika żyją wszystkie Hiszpańskie media. Bramkarz ma dopiero 23 lata a tak wielki klub jak Real Madryt chce mieć  go w swojej bramce. Real Madryt na razie uważnie się przygląda sytuacji bramkarza i wszystko wskazuje że są bardzo duże szanse aby bramkarz w przyszłym sezonie stanął miedzy słupkami drużyny z Madrytu.

Zapewne prócz Realu po zawodnika zgłoszą się kolejne kluby a sam zawodnik będzie miał możliwość wyboru najlepszego dla jego kariery.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *