3

Neymar w Real Madryt możliwe że juz w zimowym okienku trasferowym

Neymar w Real Madryt możliwe że taki scenariusz znajdzie swój finał już w zimowym okienku transferowym . Obecnie Neymar przebywał na meczach w reprezentacji swojego kraju. Obecnie sytuacja zawodnika nie wygląda najlepiej on sam zapewne żałuje decyzji o transferze do PSG . W zespole nie jest akceptowany przez kolegów z drużyny jest miedzy nimi konflikt.

Neymar w Real Madryt czy to było by dobre wzmocnienie zespołu ?

Zawodnik mógł by teoretycznie odejść z PSG za nieoficjalną kwotę odstępnego 222 miliony euro. Podobno zawodnik jest jednym z głównych celów transferowych władz Real Madryt . Władze Realu motywuje również fakt iż z zespołu chce odejść Ronaldo. Jeśli tak by się stało to nic władz Realu nie powstrzyma przed takim posunięciem. Neymar w Real Madryt takie plotki już krążyły w prasie jednak do dziś nic z tego nie wyszło.

admin

3 Comments

  1. Nie jestem do końca przekonany czy Neymar-realu by pasował do Realu. Wydaje mi się że to nie ten sam styl gry co prezentuje Real Madryt

  2. To bardzo utalentowany piłkarz tylko trzeba mu poświęcić czasu i uwagi dać czas na zgranie z zespołem. Jest przede wszystkim młody i z przyszłością. Ronaldo ma swoje lata lepszy już nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *