1

Kryzys Realu Madryt nadal trwa

Kryzys Realu Madryt trwa dalej zespół w dalszym ciągu nie strzela bramek. Brak skuteczności jest obecnie największym problemem Real Madryt. Zespół bardzo słabo radzi sobie jeśli chodzi o strzelanie bramek. Co się dzieje i gdzie jest tego przyczyna bowiem Benzema i Ronaldo nie są obecnie w dobrej dyspozycji. Obaj do obecnej chwili maja po jednej strzelonej bramce.Zespół Realu przez ostatnie lata świecił przykładem skuteczności w meczach. W tym sezonie niestety świeci ale nieskutecznością bo zawodnicy którzy powinni te bramki zdobywać są bez formy. Potrzebne są więc zmiany by ratować sezon.

Kryzys Realu Madryt to już poważna sprawa o czym głośno mówią kibice.

Obecnie Real traci do lidera tabeli 10 punktów. Jeśli w najbliższym czasie zespół nie zacznie skuteczniej grać i zdobywać punktów ciężko będzie mu myśleć o mistrzostwie kraju. Trenerowi galaktycznych taka sytuacja doprawia wiele zmartwień. Jest na nim wielka presja na wynik nie tylko ze strony kibiców ale także ze strony zarządu klubu. Jest to największy kryzys Realu Madryt od lata dawno tak słabego sezonu nie mieli. I puki co nie widać jakiegoś lekarstwa na tą słaba dyspozycje zespołu. Trener stara się robić co tylko może ale jak widać jakaś poprawę to pojawia się kolejna kontuzja.

Ile potrwa kryzys Realu Madryt ?

Real Madryt do jeden z najlepszych jak nie najlepszy klub na świecie i taki kryzys Realu Madryt nie może trwać wiecznie. W tamtym sezonie był to zespół świetnych końcówek meczów. Właśnie w ostatnich minutach zdobywali sporo decydujących bramek o zwycięstwie w meczu. Niestety słabe transfery i plaga kontuzji co jest obecnie największym problemem zespołu dają o sobie znak.Po uszczupleniu zespołu w tym sezonie już tak dobrze to nie wygląda jak w poprzednim. Zespół gra marnie nie błyszczy skutecznością i też czołowi gracze zespołu nie są w najlepszej formie niestety. Bardzo często okazja na zdobycie bramki kończy się niecelnym strzałem.

admin

One Comment

  1. Real Madryt sam jest sobie winien obecnej sytuacji. Jak by się nie pozbył piłkarzy to by grał jak w tamtym sezonie a tak gra kuleje a zespół jest w słabej dyspozycji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *