3

Transfery w Realu Madryt czas zacząć

Większość kibiców Real Madryt życzyła by sobie wzmocnień zespołu gdyż obecna sytuacja kadrowa nie wygląda najlepiej i potrzebne są transfery. Zespołowi niewątpliwie potrzebne są nowe twarze potrzebni są klasowi zawodnicy. Transfery ostatnie nie były do końca udane i one też mają wpływ na obecną formę zespołu. Jak w poprzednich latach w kontekście ewentualnych transfery przewija się Robert Lewandowski ale raczej na taki transfer w zimowym okienku ciężko liczyć. Gdyż Robert grał już w obecnych rozgrywkach Liga Mistrzów.

Transfery w Realu Madryt czas zacząć.

Bardzo słabe wyniki jakie osiąga zespół daje do myślenia zarządowi klubu. Zarząd nie ma zamiaru bezczynnie przyglądać się sytuacji słabych wyników zespołu. Po 3 miesiącach od startu nowego sezonu zespół jest w rozsypce nie widać pomysłu na grę ani blasku z poprzedniego sezonu. Plaga kontuzji oraz słaba dyspozycja poszczególnych zawodników zaczyna przybierać na sile. I nic dziwnego że coraz więcej prasa rozpisuje się o tym że zespołowi potrzebne są transfery.

Czy to znak ze transfery w zespole czas zacząć ?

Największy problem w zespole to brak skuteczności w zdobywaniu bramek. W meczach zespół wychodzi bardzo zmotywowany na każde spotkanie jednak na boisku już nie zawsze są w pełni skoncentrowani. Co prawda zespół często wypracowuje sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki ale niestety brakuje decydującego strzału na bramkę rywala. Kolejnym problemem z jakim zespół musi się zmierzyć to kontuzje które od początku sezonu nie omijają zespołu Real Madryt. W nadchodzącym okienku transferowym na pewno z zespołem kilku zawodników się pożegna. Florentino Perez nie czeka i już myśli o transferach aby zespół wzmocnić na drugą połowę sezonu. W nadchodzącym okienku transfery na pewno muszą się pojawić szczególnie na pozycji napastnika i bramkarza. I tu na liście życzeń transferowych jest miedzy innymi Paulo Dybala który by pasował idealnie do stylu gry Realu Madryt. Jednak sprowadzenie tego zawodnika nie będzie zadaniem łatwym gdyż jest czołowym zawodnikiem swojego zespołu.

admin

3 Comments

  1. Obecnie władze Real Madryt żałują swoich posunięć w letnim okienku transferowym i wypuszczenia z zespołu niektórych graczy. Sprzedając tych zawodników przyczyniła się znacznie do obecnej formy zespołu

  2. Moi drodzy pieniądze jakimi dysponuje ten klub są wystarczające aby sprowadzić każdego zawodnika. Ronaldo ma swoje lata trzeba szukać następcy. Jedyne co mogę polecić to Robert Lewandowski

  3. Zgadzam się z przedmówcą że Robert Lewandowski byłby idealnym napastnikiem dla Real Madryt i sam piłkarz też chętnie by się przeniósł do Madrytu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *