0

Eden Hazard w Real Madryt kolejne wielkie nazwisko na liście życzeń

W ostatnim czasie coraz więcej zawodników jest łączonych z zespołem Real Madryt. Wszystkie te spekulacje w większości są spowodowane słabymi wynikami jakie obecnie zespół osiąga. Latem do zespołu praktycznie żaden piłkarz nie dołączył a wręcz przeciwnie niektórzy twierdzą że nawet się osłabił sprzedając kilku zawodników. Ale kierownictwo zespołu nie widziało potrzeby sprowadzania do zespołu żadnego zawodnika skoro tak zespół dobrze gra. Eden Hazard w Real Madryt to kolejny zawodnik który jest łączony z zespołem. Ale puki co bez żadnych konkretów ten temat pozostaje jak większość takich plotek.

Eden Hazard w Real Madryt czy ten zawodnik by pasował do zespołu Real Madryt ?

Eden Hazard w Real Madryt na pewno szybko by się odnalazł w drużynie Realu.Obecnie zawodnik gra w Chelsea gdzie ma jeszcze przez dwa lata ważny kontrakt. Sam zawodnik nie ukrywa że Real to wielki klub bardzo go podziwia i nie zamyka drzwi do ewentualnego transferu. Piłkarz przyznaje że w Londynie czuje się bardzo dobrze i obecnie nie chciałby zmieniać barw klubowych. Tu bardzo dobrze się zaaklimatyzował w zespole dobrze mu się współpracuje z kolegami z zespołu. Jednym z czynników jakie zawodnika ciągną do Realu Madryt jest Zidane’a którego jak przyznaje bardzo podziwia i marzy w przyszłości grać w zespole prowadzonym przez niego. Trener Real Madryt tez w samych superlatywach wypowiada się o tym zawodniku Eden Hazard to bardzo dobry zawodnik i na pewno władze realu zrobią wszystko by go sprowadzić do Madrytu.

Eden Hazard w Real Madryt możliwe że do takiego transferu dojdzie już w zimowym okienku transferowym.

Władze Real Madryt biorą bardzo poważnie temat Eden Hazard w Real Madryt o czym bardzo dużo piszą hiszpańskie gazety. Ale co z tego wyjdzie musimy poczekać do otwarcia okienka transferowego w którym Real Madryt na pewno będzie bardzo aktywny. Real Madryt na pewno będzie chciał sprowadzić napastnika oraz bramkarza to jest priorytet.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *