0

Real Madryt odda Garetha Balea za Edena Hazarda

Real Madryt odda Garetha Balea za Edena Hazarda to zdaniem Zidane idealny gracz dla zespołu. Trener Real Madryt jest wielkim fanem Hazarda jest pod wielkim wrażeniem jego umiejętności i bardzo chętnie by go widział w swoim zespole. Jest to bardzo dobry zawodnik wyceniany na 60-80 milionów funtów kwota w takiej granicy na pewno by satysfakcjonowała obecny klub zawodnika.

Real Madryt odda Garetha Balea za Edena Hazarda czy to byłby dobry ruch transferowy?

Real Madryt w tamtym sezonie wygrał wszystko co chciał wiec nie było potrzeby iść na wielkie zakupy. W tym sezonie coraz głośniej się mówi o transferach Real Madryt. Władze klubu obserwują na pewno nie jednego zawodnika a jest ich cała lista. Jednym z pomysłów jest wymiana między klubami Real Madryt odda Garetha Balea za Edena Hazarda. Czy takie rozwiązanie jest możliwe w sytuacji gdzie ten pierwszy ciągle łapie kontuzje i nie gra. Jednak patrząc na ostatnie lata i ruchy transferowe Realu Madryt to nie ma gracza którego nie mogliby sprowadzić do zespołu. W tym klubie pieniądze to nie jest wielki problem bo na dobrych graczy zawsze się znajdą.

Real Madryt odda Garetha Balea za Edena Hazarda negocjacje trwają.

Real obecnie jest w wielkim kryzysie traci 10 oczek do Barcelony nie ma się co dziwić że spekulacji co do potencjalnych transferów będzie coraz więcej. Jednym z pomysłów jest wymiana Real Madryt odda Garetha Balea za Edena Hazarda. Więc władze muszą reagować by ratować drugą połowę sezonu puki jeszcze można. Trzeba liczyć że tym razem wydadzą lepiej 100 mln euro niż na ciągle kontuzjowanego Bale’a. Na pewno nie jedna osoba która przyczyniła się do tego transferu nie ma złudzeń że to nie była dobra inwestycja. W zespole potrzebna jest świeżość nowi gracze którzy dadzą styl i skuteczność dla zespołu. Real Madryt to wielki klub w którym grają najlepsi piłkarze na świecie i na pewno szykuje się nam bardzo ciekawe zimowe okienko transferowe z udziałem Real Madryt

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *