0

Robert Lewandowski w Real Madryt

Robert Lewandowski w Real Madryt ma być lekarstwem na nieskuteczność napastników w zespole. O takim transferze mówi się od dwóch lat i możliwości sprowadzenia do zespołu Roberta. W obecnym sezonie zawodnik jest bardzo ważnym ogniwem zespołu z Monachium strzela bardzo dużo bramek. Zawodnik ten potrafi wziąć ciężar gry na siebie umie precyzyjnie dograć piłkę jest kreatorem gry. Podobno sam Cristiano Ronaldo próbował podczas któregoś z meczy nakłonić zawodnika by przeniósł się do Madrytu i grał z nim w zespole.

Real Madryt jest bardzo zdeterminowany by sprowadzić Robert Lewandowski w Real Madryt.

Sam zawodnik też nie miał by nic przeciwko przenosinom do Madrytu. W obecnym zespole Roberta zabrakło w tym sezonie transferów na wysokim poziomie o co zawodnik miał pretensje do zarządu klubu. Robert Lewandowski w Real Madryt miał by większy komfort gry i na pewno większe pieniądze. W Realu Madryt pieniędzy na transfery nie brakuje wiec jeśli chodzi o poziom zarobkowy nie mógł by narzekać. W obecnym sezonie zawodnik strzelił już 13 bramek i zmierza z zespołem po kolejne mistrzostwo w lidze. Patrząc na to ze Robert jest bardzo ambitnym zawodnikiem i w obecnym zespole i lidze osiągnął już chyba wszystko szuka kolejnych wyzwań. On najlepsze lata w karierze ma jeszcze przed sobą złota piłka czeka a w Real Madryt są o wiele większe szanse by ją dostać niż w obecnym klubie zawodnika.

Polscy kibice obserwują plotki odnośnie ewentualnych przenosin Robert Lewandowski w Real Madryt.

 Robert Lewandowski w Real Madryt taka wiadomość by ucieszyła spore grono kibiców w Polsce. W obecnej sytuacji gdzie czekamy z niecierpliwością na mistrzostwa świata w piłce nożnej które w tym roku odbędą się w Rosji a naszym najważniejszym ogniwem zespołu jest Robert ważne by był w jak najlepszej formie. Polska reprezentacja ma w tym momencie bardzo dobry zespół który ma lidera i grono bardzo utalentowanych piłkarzy i szanse na bardzo dobry wynik na mistrzostwach i zapisania się w historii tych rozgrywek. A dla Roberta to jedna z ostatnich szans by z zespołem narodowym coś osiągnąć więcej.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *