0

Real Madryt kupi Paulo Dybala 120 milionów euro na stole

Real Madryt kupi Paulo Dybala taki scenariusz podobno szykują władze zespołu. W tym sezonie strzelanie bramek słabo wychodzi zespołowi i nowy napastnik jest jednym z celów transferowych. Kiepska sytuacja kadrowa kontuzje zmuszają władzę klubu do poszukiwania zawodników. Już teraz którzy ewentualnie w zimowym okienku transferowym mogliby wzmocnić zespół.

Jednym z zawodników którego bardzo poważnie pod temat wzmocnienia zespołu wymienia się Paulo Dybala.

Podobno aby przekonać obecny klub zawodnika Real Madryt jest w stanie zrobić wymianę w zamian za Paulo Dybala chcą dać Toni Kroos oraz gotówkę. Jest to kluczowy zawodnik zespołu z Turynu i łatwo na pewno go nie oddadzą a gra na zwłokę na pewno będzie na korzyść obecnego pracodawcy zawodnika. Real Madryt już nie raz udowadniał że słowo niemożliwe nie istnieje dla władz klubu i są w stanie sprowadzić każdego zawodnika na świecie. Juventus jednak na pewno tak łatwo nie odda Argentyńczyka. Władze  chce zawodnikowi dać znaczącą podwyżkę która ma go zachęcić do pozostania w zespole.Wygrane wybory Perez na pewno będzie chciał przypieczętować głośnym transferem. Taki o którym będzie pisał cały piłkarski świat a takim niewątpliwie by był transfer Paulo Dybala.

Czy taki transfer jest możliwy by Paulo Dybala przeniósł się do Real Madryt ?

Zapewne  jeśli Real Madryt wyłoży na stół konkretne pieniądze to Juventus na siłę nie będzie trzymał zawodnika. Negocjację trwają w najlepsze i spekulacje o kolejnych propozycjach Real Madryt odnośnie transferu tego właśnie zawodnika. W niedalekim czasie odbędą się wybory na fotel prezesa klubu a niekwestionowanym liderem jest Florentino Perez. Wszystkie najgłośniejsze transfery ostatnich lat w zespole to zasługa tego właśnie człowieka. To za jego sterami do zespołu sprowadzony został  Cristiano Ronaldo, Kakę, Karima Benzemę i Xabiego Alonso, a nawet Bale’a. Paulo Dybala obecnie jest najskuteczniejszym napastnikiem w zespole w 21 meczach strzelił 14 bramek i dołożył 3 asysty. Widząc statystyki najlepszych zawodników zespołu z Madrytu to bardzo dobra skuteczność. Królewscy zajmują obecnie 4 miejsce w tabeli ze stratą 8 punktów do lidera Barcelony. I na pewno zespół potrzebuje wzmocnień a napastnik który będzie błyszczał i strzelał to priorytet.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *