0

Real Madryt zwolni Zinedine Zidane za słabe wyniki zespołu

Od czasu jak Zinedine Zidane został nominowany na najlepszego trenera piłkarskiego krążą pogłoski o jego zwolnieniu. Wtedy jak odbierał tą nagrodę sytuacja była zupełnie inna gdyż zespół grał bardzo dobrze. W obecnej  sytuacji na pewno jego pozycja przydatności dla zespołu nie jest już taka silna jak  wtedy. Niestety słabe wyniki zespołu  doprowadzają do plotek odnośnie jak by to zbliżał się koniec Zinedine Zidane w zespole.

Real Madryt zwolni Zinedine Zidane czy to koniec trenera w Real Madryt ?

Oczywiście na trenerze zawsze wisi odpowiedzialność za słabe wyniki zespołu który obecnie spisuje się fatalnie. Porażka z zespołem Gironą 1-2 oraz przegrana w Liga Mistrzów z Tottenhamem. To wszystko złożyło się na coraz większą ilość plotek o tym że francuz może pomału pakować walizki. Sam trener ostatnio w wywiadzie powiedział że zdaję sobie sprawę że kiedyś będzie musiał opuścić zespół tylko czy po sukcesach z poprzedniego sezonu zmiana trenera była by dobrym pomysłem w trakcie sezonu.

Czy nie lepiej z zwolnieniem Zinedine Zidane poczekać do zakończenia pierwszej części sezonu ?

Zinedine Zidane trenerem Real Madryt jest od stycznia 2016 roku. Od tego czasu z zespołem zdobył wiele między innymi mistrzostwo i Superpuchar Hiszpanii, dwa puchar Ligi Mistrzów, Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwo Świata. W piłce nie zawsze wszystko idzie tak jak byśmy sobie to chcieli ułożyć czasem są spadki formy kryzysy ważne by umieć to naprawić i poukładać na nowo zespół. Czy zmiana trenera była by dobrym rozwiązaniem niech każdy z nas odpowie sobie na to pytanie sam. Sezon trwa w najlepsze obecny trener zna bardzo dobrze swój zespół i tak klasowi zawodnicy muszą w końcu pokazać grę na miarę swoich umiejętności. Słabsze wyniki to jeszcze nie jest aż taka wielka tragedia gdyż praktycznie do wygrania jest jeszcze wszystko w tym sezonie. Ale z drugiej strony każda kolejna porażka będzie oddalała zespół od celów które sobie wyznaczył na ten sezon. A na pewno najważniejszymi są zdobycie Liga Mistrzów oraz mistrzostwa kraju. 

 

 

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *