2

Cristiano Ronaldo rozmawia z prezesem Real Madryt

Cristiano Ronaldo rozmawia z prezesem Real Madryt. Bardzo słabe wyniki zespołu sprawiają że coraz głośniej się w zespole z Madrytu mówi o ewentualnych transferach. Jednym z głównych celów jest sprowadzenie bramkostrzelnego napastnika który był by lekarstwem na nieskuteczność w zespole. Oczywiście jednym z potencjalnych zawodników których wymienia się na tą pozycje jest Robert Lewandowski. Ma on też konkurenta którego widział by w swojej drużynie trener jest nim Mauro Icardiego z Interu Mediolan. Cristiano Ronaldo rozmawia z prezesem Real Madryt właśnie o wzmocnieniach w zespole które można by zrobić w zimowym okienku transferowym.

Cristiano Ronaldo rozmawia z prezesem Real Madryt w temacie sprowadzenia napastnika.

Mauro Icardi stanowczo zaprzecza by były prowadzone między nim a Real Madryt jakieś negocjację które miały by prowadzić do transferu. Tłumaczy że nigdy nie rozmawiał z nikim o takiej ewentualności i dowiedział się o tym z gazet co w realnym świecie jest bzdurą. Zawodnik dodał że nigdy nie był w Madrycie na żadnych badaniach. Powiedział że dobrze mu w obecnym klubie i nigdzie się nie chce przeprowadzać. Cristiano Ronaldo rozmawia z prezesem Real Madryt i zasugerował żeby nie sprowadzać Argentyńczyka do zespołu ze względu na jego trudny charakter.

Cristiano Ronaldo rozmawia z prezesem Real Madryt o Robert Lewandowski.

Cristiano Ronaldo rozmawiał z prezesem Real Madryt. Podczas rozmowy miał też zasugerować prezesowi że lepszym pomysłem dla zespołu było by sprowadzenie Robert Lewandowski niż Argentyńczyka. Real Madryt zastanawia się nad takim posunięciem transferowym jednak stanął przed dylematem czy zainwestować w młodego przyszłościowego gracza czy 29 letniego Polaka. Dodatkowym atutem Roberta jest jego podobno bardzo dobry kontakt z prezesem Real Madryt. Robert marzy podobno o grze w Realu takie tak donoszą hiszpańskie gazety. Lewandowski podobno intensywnie uczy się języka hiszpańskiego. Jednak mało prawdopodobne jest by doszło do takiego transferu w zimowym okienku gdyż Polak nie mógłby grać w tej edycji LM. Lewandowski jest najlepiej opłacanym zawodnikiem w Bundeslidze. Klub zainteresowany jego sprowadzeniem musiał by się liczyć z kwota transferu 70-90 milionów euro.

admin

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *