0

Transfery Real Madryt zaczną się już w styczniu

Transfery Real Madryt jednak zaczną się wcześniej niż przypuszczano wszyscy mówili o wzmocnieniach na wiosnę a takie mogą się pojawić już w styczniu. Władze klubu nie są do końca przekonane do wzmocnień  w zimie. Mimo tego będą aktywni na rynku transferowym a głównymi celami jest napastnik i bramkarz . Do głównych zainteresowań klubu zaliczają się Mauro Icardi oraz Kepa Arrizabalaga.

Transfery Real Madryt po wpadce i remisie z Athletikiem Club.

Był to kolejny mecz Real Madryt który rozczarował kibiców i pod względem sportowym i przede wszystkim wynik meczu nie zadowalał nikogo. Dzisiejszego dnia odbyło się spotkanie pomiędzy Florentino Pereza z Jose Angelem Sanchezem. Panowie debatowali kilka godzin o sytuacji w zespole słabych wynikach zespołu i transfery Real Madryt które mają się pojawić już w styczniu. Zarząd Real Madryt zazwyczaj podejmuje przemyślane decyzje z którymi raczej się nie spieszy. Niestety w obecnej sytuacji klub jest zmuszony takowe ruchy przyspieszyć a rynek transferowy otwiera się już za niecały miesiąc.

Kontuzję zawodników jednym z powodów słabych wyników i koniecznością dokonania transfery Real Madryt.

Władze klubu zwracają uwagę na to że jedną z przyczyn słabych wyników są kontuzję w zespole. Na pewno też transfery nie były perfekcyjne i w jakimś stopniu też przyczyniły się do obecnej sytuacji w zespole. W wyniku czego transfery Real Madryt musi dokonać zimą by ratować druga połowę sezonu gdyż w obecnej sytuacji zespół traci 8 punktów do lidera Barcelony. Do najbardziej udanych transfery Real Madryt w zimowym okienku transferowym trzeba zaliczyć Marcelo. Niewątpliwie głównymi transferami jakie zespół chce dokonać już w styczniu jest pozycja napastnika i bramkarza. Są faworyci których zespół stawia sobie na pierwszym miejscu jeśli chodzi o te pozycje są nimi Mauro Icardi oraz Kepa Arrizabalaga. Niewątpliwie trudniejsze zadanie będzie miał Real Madryt w przypadku transferu Argentyńczyka. Którego władze Interu raczej nie będą chcieli puścić z drużyny tak  łatwo. O wszystkim jak zwykle zdecydują pieniądze i sami piłkarze .

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *