0

Real Madryt wygrywa KMŚ po raz drugi z rzędu

W tym meczu nikt chyba nie spodziewał się jakiejś niespodzianki. Przez większość spotkania Real Madryt dominował w całym meczu i nawet przez chwilę jego wygrana nie była zagrożona. Choć wygrana nad zespołem Gremio Porto Alegre 1:0 była skromnym dorobkiem Real Madryt wygrywa KMŚ .

Real Madryt wygrywa KMŚ.

Real Madryt wygrywa KMŚ. Mecz od początku był pod kontrolą zespołu Real Madryt jednak zachowywali się jak by mecz miał się wygrać sam. Real Madryt od początku spotkania rzucił  się na swojego rywala jednak mało z tego wychodziło naprawdę groźnych sytuacji pod bramką rywali. W pierwszej połowie zawodnicy Real Madryt bardzo często decydowali się na próby strzałów z dystansu czego efekt był niewielki. Strzałów z dystansu próbowali Isco,Cristiano Ronaldo,Karim Benzema. Najlepszą okazję do zdobycia gola miał w pierwszej połowie Ronaldo akcja z  38. minuty jednak zamiast odegrać do Benzema podjął samodzielną akcję i stracił piłkę. Gdyby jednak odegrał do Benzema wystarczyła by tylko kropka nad i  dołożenie nogi.

Real Madryt wygrywa KMŚ druga połowa meczu.

Druga połowa meczu rozpoczęła się dla zespołu Real Madryt wyśmienicie. Już kilka minut po zmianie stron po indywidualnej akcji tuż przed polem karnym był faulowany Cristiano Ronaldo. Oczywiście sam podszedł do wykonania wolnego znajdując dziurę w ustawionym murze skierował piłkę precyzyjnym strzałem do bramki rywala. Już po kilku minutach Ronaldo zdobył bramkę numer dwa jednak nie została ona uznana ze względu na spalonego a którym znajdował się jeden z graczy Real Madryt. Bardzo bliski podwyższenia na dwa do zera był Modrić jednak po jego strzale piłka po rękach Grohe  trafiła w słupek. W końcowej fazie meczu Grohe jeszcze dwa razy uratował swoją drużynę przed wyższą porażka po strzałach Ronaldo I Balea. Real Madryt wygrywa KMŚ.

Składy:

Real Madryt: Keylor Navas – Dani Carvajal, Raphael Varane, Sergio Ramos, Marcelo – Luka Modrić, Casemiro, Toni Kroos – Isco (73′ Lucas Vazquez), Karim Benzema (80′ Gareth Bale), Cristiano Ronaldo.

Gremio Porto Alegre: Marcelo Grohe – Edilson, Pedro Geromel, Walter Kannemann, Bruno Cortez – Jailson, Michel (84′ Maicon) – Ramiro (71′ Everton), Luan Vieria, Fernandinho – Lucas Barrios (63′ Jael).

Żółte kartki: Casemiro (Real).

Sędzia: Cesar Arturo Ramos (Meksyk).