0

Cristiano Ronaldo kontuzjowany podczas treningu

Cristiano Ronaldo kontuzjowany gdyż opuścił trening i jego występ w  El Clasico  jest zagrożony. Zawodnik nie brał udziału w środowych zajęciach treningowych z powodu jego kontuzji łydki. Uraz może być na tyle poważny że zawodnika zabraknie na  El Clasico. Ronaldo nie pojawił się na dwóch ostatnich treningach ćwiczył indywidualnie razem z Luka Modrić. Ronaldo nabawił się tego urazu podczas finałowego meczu KMŚ które zespół Real Madryt wygrał. Piłkarz przyznał się że poczuł ból podczas tego meczu jednak nie zdecydował się na opuszczenie boiska i grał do samego końca meczu. Dodał też że już czuje się dobrze i na pewno będzie gotowy do gry na sobotni mecz El Clasico.

Cristiano Ronaldo kontuzjowany  a wszystkiemu winny  Pedro Geromela po którego faulu Ronaldo odczuwał ból.

Cristiano Ronaldo kontuzjowany po interwencji Pedro Geromela  zawodnik odczuwał ból jednak dokończył mecz do samego końca. Po meczu w porozumieniu z lekarzami zespołu doszli do wniosku że zawodnik odpocznie od ciężkich treningów i będzie ćwiczył indywidualnie. Wszyscy w klubie i kibice zespołu mają nadzieję że zawodnik na mecz z FC Barcelona będzie gotowy do gry. Brak w zespole Ronaldo byłby ogromnym osłabieniem zespołu zwłaszcza że ostatnio zawodnik ma coraz lepszą formę. Po dość słabym początku sezonu trzeba przyznać że w ostatnim czasie Cristiano Ronaldo ma wyraźną poprawę formy. Strzela bardzo ważne bramki w ostatnich meczach i bardzo ciężko sobie wyobrazić by go zabrakło w sobotnim meczu przeciwko FC Barcelona.

Cristiano Ronaldo kontuzjowany to może być bardzo duże osłabienie.

Real Madryt obecnie traci do FC Barcelony 11 punktów i musi to spotkanie wygrać myśląc realnie o mistrzostwie kraju. Trzeba dodać ze zespół z Madrytu ma jeden mecz mniej rozegrany niż Barcelona. Cały zespól jest na pewno bardzo pewny siebie po ostatnim sukcesie i wygranej w KMŚ. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie na które będą oglądali kibice na całym świecie. Cristiano Ronaldo kontuzjowany miejmy nadzieję że do soboty wyleczy kontuzje i pomoże zespołowi odnieść kolejne zwycięstwo.

 

 

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *