0

Zinedine Zidane nie chce Neymara w Real Madryt

Zinedine Zidane nie chce Neymara w Real Madryt to zdecydowana deklaracja szkoleniowca. Nie od dziś wiadomo że Neymar nie radzi sobie zbyt dobrze w PSG i chce odejść. Jednak nie ma zbytnio klubu który by był w stanie wyłożyć tak wielkie pieniądze jakie piłkarz ma zapisane w kontrakcie jako odstępne nieoficjalnie mówi się o 222 miliony euro. Ostatnio pojawiło się wiele spekulacji o tym że zawodnikiem jest poważnie zainteresowany Real Madryt. Jednak trener zespołu z Madrytu stanowczo powiedział że nie widzi tego zawodnika w swoim zespole.

Zinedine Zidane nie chce Neymara  jednak zawodnik ma swojego zwolennika w Real Madryt.

Bardzo zainteresowanym sprowadzeniem Neymara do Real Madryt jest Florentino Perez który twierdzi że z tym zawodnikiem byli by jeszcze silniejsi i takiego zawodnika potrzebuje zespół. Jednak Zinedine Zidane nie chce Neymara  w zespole bo to by tylko jego zdaniem prowadziło do problemów. Trener widzi w jakiej dyspozycji obecnie zawodnik jest i o to czy odnalazł by się w zespole Real Madryt.

Zinedine Zidane nie chce Neymara  w zespole .

Zinedine Zidane nie chce Neymara  ma w tym sporo argumentów. i nie jest odosobniony.Kolejnym przeciwnikiem sprowadzenia Neymara do zespołu mógł by być Cristiano Ronaldo który jest obecnie ikoną Real Madryt. Trener jednak kategorycznie nie mówi nie temu transferowi wszystko by zależało od akceptacji takiego posunięcia przez zespół. Neymar obecnie bardzo mało gra w zespole PSG i jest w konflikcie z zawodnikami klubu. Zawodnik trafił do PSG za kosmiczną kwotę 222 miliony euro. Ale niestety puki co nie pokazuje takiej gry do jakiej przyzwyczaił kibiców z gry w Barcelonie.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *